Doğal Kaynaklar Lanetli midir?

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin (İİBF) düzenlediği “Felsefe Toplantılarının” üçüncüsünde, Rektör Yardımcısı ve Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş, “Doğal Kaynaklar ve Çatışmalar” konusunda bir konuşma yaptı ve önemli tespitlerde bulundu.

Devamı

Anlayamadığımız ve Anlatamadığımız Değer Turizm

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı, Turizm Haftası münasebetiyle bir panel gerçekleştirdi. “Anlayamadığımız ve Anlatamadığımız Değer Turizm” başlıklı panelin düzenlenmesine İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de destek verdi.

Devamı

Bu Sefer Akademisyenler Değil Öğrenciler Panel Düzenledi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnternet Haftası münasebetiyle “Bilinçli İnternet Kullanımı” konulu bir öğrenci paneli düzenledi.

Devamı

Güzelyurt’un Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası Konuşuldu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Güzelyurt Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Güzelyurt’un Beşeri ve Ekonomik Coğrafyası” konulu konferans ilgi gördü. Konferansa akademisyenler, protokol ve vatandaşlar katıldı.

Devamı

Eğitim Günleri Konferansında Eğitim Siyaseti Konuşuldu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen “Eğitim Günleri Konferanslar Serisinin” 12’ncisinde, “Eğitim Siyaseti ve Toplam Kalite” konusu konuşuldu. Düzenlenen konferansa TBMM Ankara Milletvekili Prof. Dr. Zuhal Topçu konuşmacı olarak katıldı.

Devamı

ASÜ’de Güvenli İnternet Konferansı Düzenlendi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, içinde bulunulan İnternet Haftası münasebetiyle, “Güvenli İnternet” konulu bir konferans düzenlendi.

Devamı

El Sanatları ve Turizm Birbirini Tamamlayan Unsurlar

Turizm Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Güzelyurt Meslek Yüksekokulu hocaları ve öğrencilerinin hazırladıkları el sanatları eserleri Karballa Otel’de sergilendi. Düzenlenen programda “Destinasyon Pazarlamasında ve Markalaşmasında Güzelyurt Örneği” konulu bir de panel gerçekleştirildi.

Devamı

Adana Yolu Üzeri E-90 Karayolu 7. Km Merkez Kampüs 68100 Aksaray / Türkiye

webmaster html edit dgs, wordpress, matematik