Rektör Acar Kitap Kampanyasına Katıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar Aksaray Valiliği, Aksaray FM ve Aksaray Üniversitesi işbirliği ile başlatılan “kitap oku, okut, bağışla” temalı kitap kampanyasına katıldı. Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapılan kampanyanın açılış töreninde Aksaray Valisi Şeref Ataklı ve Rektör Acar birer konuşma yaptılar.

Devamı

Engelliler İçin Hayatı Kolaylaştıran Projeleri Önemsiyoruz

Gönül Dostları Zekâ Oyunları ve Zihin Sporları Kulübü, Down Sendromlu çocukların hizmet verdiği Down Cafe’yi hizmete açtı.

Devamı

Üniversitede de Müslüman Olmak Mümkün

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Öğrenci Topluluklarından ASÜ Enderun ve ASÜ Mefkûre Topluluklarının hazırladıkları “Üniversitede de Müslüman Olmak” isimli konferans, Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Devamı

ASÜ’de Kanada’daki Eğitim ve İş İmkânları Anlatıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Dış İlişkiler Ofis Koordinatörlüğü, önemli etkinliklere imza atıyor ve hem üniversitenin imkânlarını dünyaya tanıtıyor, hem de dünyanın çeşitli ülkelerindeki eğitim ve kültür hizmetlerini ASÜ’lülerle buluşturuyor.

Devamı

Mevlana Filozoflukla Sufiliği Harmanlamıştır

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sabire Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Mevlana’nın 741’inci Vuslat Yıldönümü münasebetiyle “Hazreti Mevlana ve Mevlevilik” konulu bir panel düzenledi.

Devamı

Aksa Gençlik Topluluğu’ndan “İslam ve Gençlik” Konferansı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Aksa Gençlik Topluluğu, “İslam ve Gençlik” konulu bir konferans düzenledi.

Devamı

ASÜ’de Yetimler İçin Kermes Düzenlendi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İslami İlimler Fakültesi 101 Numaralı Amfi’de, İHH İnsani Yardım Derneği’nin organize ettiği “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” isimli programın tanıtımı yapıldı ve bir kermes düzenlendi.

Devamı

Adana Yolu Üzeri E-90 Karayolu 7. Km Merkez Kampüs 68100 Aksaray / Türkiye