• Etkinlik Kaydı Yok

ASÜ Eğitim Fakültesi’nde Nöbet Değişimi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görev süresi sona eren Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Yılmaz’a, yaptığı hizmetlerden dolayı bir “Teşekkür Beratı” takdim etti.

Devamı

Kampüsteki İnşaat Çalışmaları Hızlandı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, inşaat halindeki binaların bitmesiyle, kampüsteki yapılanmanın önemli ölçüde tamamlanmış olacağını belirtti.

Devamı

Güzelyurt’ta Gastronomi Şenliği Düzenlendi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Güzelyurt Meslek Yüksekokulu’nda Gastronomi Şenliği düzenlendi. Şenlikte, Aşçılık Programı öğrencilerinin hazırlamış olduğu çeşitli yörelere ait yemek ve tatlı çeşitleri sergilendi.

Devamı

ASÜ’de Devir-Teslim Törenleri

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Enformatik Bölümü’ne yeni atamalar yapıldı.

Devamı

Şenlik Mustafa Ceceli Konseriyle Sona Erdi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Geleneksel Bilim, Sanat, Kültür ve Bahar Şenliği, Mustafa Ceceli konseriyle sona erdi.

Devamı

İİF Dekanı Varol Rektör Yardımcılığına Atandı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İslami İlimler Fakültesi (İİF) Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bahaüddin Varol, Rektör Yardımcılığına atandı.

Devamı

Kaşıks Grubunun Gösterisi Alkış Aldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Geleneksel Bilim, Sanat, Kültür ve Bahar Şenliği devam ediyor. Etkinlikler, öğrenciler dışında şehirden de ciddi bir katılımla gerçekleştiriliyor.

Devamı

Adana Yolu Üzeri E-90 Karayolu 7. Km Merkez Kampüs 68100 Aksaray / Türkiye