Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yaptıkları, planladıkları ve devam eden çalışmaların tüm safhalarını kamuoyuyla paylaştıklarını ve bunu devam ettireceklerini belirtti.

Kanal 68 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İbrahim Yücel Köse, Rektör Şahin’i makamında ziyaret etti. Prof. Şahin’in kısa süre önce göreve başlamasına rağmen son derece önemli hizmetlere imza attığını kaydeden Köse, “Sayın Rektörümüzün kısa süre içinde son derece etkili çalışmalar yaptığını ve şehre önemli katkılarının olduğunu görüyoruz. Üniversiteyle ilgili pek çok çalışmanın hızlandığını ve ileriye doğru gittiğini görmek, bizleri de memnun ediyor. Kendilerine şahsım ve Aksaray adına çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi. ASÜ Rektörü Yusuf Şahin ise ziyarete teşekkür ederek, “Bir şehirde basın, siyaset kurumu, sivil toplum kuruluşları olmadan bir şeyler yapılamayacağının farkındayız. Göreve geldikten sonra basın temsilcileriyle bir araya gelme şansımız oldu ve düşüncelerimizi anlattık” dedi.

Prof. Şahin, ilerleyen süreçte, 3’er aylık arayla basın temsilcileriyle bir araya gelip, çalışmaların ne aşamada olduğuna dair bilgi vereceklerini de belirtti.