Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görev süresi sona eren Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Yılmaz’a, yaptığı hizmetlerden dolayı bir “Teşekkür Beratı” takdim etti.

 

Fakülte dekanlığına vekâlet edecek olan Rektör Şahin, Prof. Yılmaz’la 2,5 yıl boyunca birlikte çalıştıklarını ve güzel hizmetlere imza attıklarını ifade ederek, “Güzel olan her şey devam edecek, eksik olanlar içinse daha yoğun bir gayret gösterilecek. Sayın Hocama yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi. Prof. Yılmaz ise bir nöbet değişimi yaşandığını ifade etti, görev süresi içinde akademik ve idari anlamda bir ahenk oluşturmaya çalıştıklarını vurguladı. Yılmaz, Rektör Şahin başta olmak üzere, göreve yeni başlayan herkesi tebrik etti.

 

Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin daha sonra Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün yeni Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sevilay Uslu Divanoğlu ve Fen Bilimleri Enstitüsü’nün yeni Müdürü Doç. Dr. Gürol Yıldırım’ı ziyaret ederek, başarılar diledi.