Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’i tebrik ziyaretleri devam ediyor. Görevi devraldıktan sonra gerek kurum içinden, gerekse şehirden gelen ziyaretleri kabul eden Şahin, elbirliği içinde çalışacaklarını söyledi.

 

Aksaray Üniversitesi’ni ve şehri bugün bulunduğu noktadan daha ileri götürmek için kurumlar arası işbirliğini önemsediklerini, başarının tek başına değil elbirliği ile yakalanabileceğini kaydeden Rektör Şahin, “hayırlı olsun” ziyaretine gelen herkese teşekkür etti. Şehirle daha fazla bütünleşebilen bir üniversite oluşturma gayretinde olduklarını ifade eden ASÜ Rektörü, “Bu noktada üzerimize düşeni yerine getireceğiz. İşbirliğine ve istişareye açığız” diye konuştu.

 

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Ay, AK Parti İl Başkanı Abdülkadir Karatay, AK Parti Milletvekili Adayı Hüseyin Hüyük, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Doğan Cangül, Alay Komutanı Albay Levent Ölmez, İdare Mahkemesi Başkanı Osman Erkan, Eğitim Bir-Sen ASÜ Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Murat Altuğ ve Sendika Yöneticileri, SGK İl Müdürü Saffet Çalışkan, Sultanhanı Belediye Başkanı Fahri Solak, Yükseköğrenim Vakfı Yöneticileri, Ensar Vakfı Başkanı Bilal Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Sait Çelebi ve Dernek Yöneticileri, İşadamı Orhan Ağaçlı, Vakıfbank Müdürü Ahmet Vanlı ve İnsani Yardım Vakfı Başkanı Önder Özkan, Rektör Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.