AYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Şimşek’ten Nezaket Ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yükseköğretim kurumlarının karşılıklı çalışma ortamları oluşturmasının yeni ve farklı işlerin ortaya çıkmasına vesile olduğunu söyledi.

Ahmet Yesevi Üniversitesi (AYÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Rektör Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Kurumların gerek eğitim-öğretim faaliyetleri gerek sosyal ve kültürel etkinlikler gerekse bilimsel ve teknolojik projeler bakımdan işbirliği içinde olmasının toplumsal önemine dikkat çeken Rektör Şahin, “Yükseköğretim kurumları arasında kurulan işbirlikleri konusunu öteden bu yana önemsiyoruz. Karşılıklı çalışma ortamlarının oluşturulması yeni süreçlerinin ortaya çıkmasına ve toplumsal faydası yüksek işler üretmeye vesile oluyor” dedi. Şahin, açıklamasının son bölümünde AYÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti.

Rektör Şahin’e çalışmalarında başarılar dileyen Prof. Şimşek de ASÜ ile işbirliği içinde yapılabilecek çalışmalara katkı sunmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.

3292