Bütçe Gider Gerçekleşmeleri

2016 Yılı2017 Yılı2018 Yılı2019 YılıOcak-Eylül 2020
05 Cari Transfer Giderleri 1.497.6752.197.3481.957.7583.305.683,063.001.741,43
03 Mal ve Hizmet Giderleri 16.688.24218.909.22913.758.60914.864.133,817.244.475,88
01 Personel Giderleri 64.369.53671.559.19593.918.753114.524.456,3399.073.138,66
06 Sermaye Giderleri23.110.20625.336.79635.898.46318.947.093,627.416.678,14
02 SGK na Devlet Primi Giderleri8.617.3809.452.96912.864.13316.200.257,1914.472.204,39
Toplam 114.283.039127.455.537158.397.716167.841.624,01131.208.238,50