• Tez Yazma İlkeleri

    Başlama:
    1.7.2021
    Bitiş:
    1.7.2021
    Yeri:

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Eğitim öğretim faaliyetlerini uzaktan öğretim modeliyle sürdürdüğümüz bu günlerde Aksaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak kişisel ve akademik gelişiminize katkı sağlayacak çok çeşitli ve zengin içerikli, çoğunluğu canlı, uygulamalı ve etkileşimli olacak şekilde planlanan eğitimlerle ve kurslarla hizmetinizdeyiz.

İsteyen öğrencilerimizin bütün eğitimlere-kurslara katılabilme hakkı olup, bu açıdan herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ayrıca, her bir eğitim-kurs özelinde % 70 katılım (devam) sağlayan tüm öğrencilerimize ASÜSEM onaylı “Katılım Belgesi” de verilecektir.

Eğitimlerimize-kurslarımıza katılım için sadece her bir eğitimin-kursun ilan edilen son başvuru tarihi dikkate alınıp, aşağıda paylaşılan bağlantıdan (linkten) ön başvuru formunu doldurarak, “Gönder” butonuna basmanız yeterlidir. Birden fazla sayıda eğitime-kursa katılmak isteyenler ön başvurularını ilgili linkten toplu olarak yapmak yerine, katılmak istedikleri her bir eğitim-kurs için ayrı ayrı yapmalıdırlar.

Eğitimlerimiz-kurslarımız gerekli hallerde diğer alternatif dijital platformlarla da desteklenecek şekilde ASÜZEM sistemimiz üzerinden yürütülecek olup, ön başvurular dikkate alınarak şekillendirilecek her bir eğitimin-kursun ve katılım bilgilerinin ayrıntıları Sizlere e-posta yoluyla ayrıca duyurulacaktır.

 

Ön Başvuru Formu Bağlantısı (Linki): https://forms.gle/MPiMVTX2BSSzXT4H8

 

ASÜ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

 

İletişim Bilgileri

E-Posta: asusem@aksaray.edu.tr

Telefon: (0382) 288 2614

Web Adresi: